Nastavitelná bungee šňůra Nite Ize CamJam Micro Bungee

Kód: NCJSB-M1-R8
Neohodnoceno
Značka: NITE IZE
154 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
 • nastavitelná bungee šňůra s upínacími karabinami
 • pro flexibilní připevňování menších nákladů
 • na každodenní využití
 • obsahuje
  • reflexní 3mm bungee šňůru 
  • 2x upínací karabinu CamJam
 • nastavitelná délka od 9 do 35 cm
 • lehká a odolná konstrukce
 • váha 14 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelná bungee šňůra Nite Ize CamJam Micro Bungee slouží k upevňování menších nákladů nebo připevňování vybavení ať už na batoh, kolo, kufr motorky, v autě. Prostě kdekoliv, kde je to zrovna potřeba. Hodí se třeba i k zavěšení ponča, celty nebo tarpu.

Upevňování menších nákladů je s touto nastavitelnou mikro šňůrou hračka. To, co chcete upevnit omotáte bungee šňůrou a zakotvíte pomocí karabinek. Nebo ukotvíte šňůru pomocí karabinek na dvě strany, dáte pod šňůru nesený materiál a dotáhnete u karabiny zatažením za konce šňůry. Povolení je jednoduché, buď zatáhnete konec šňůry směrem od karabiny až vyskočí z vodící drážky nebo nadzvednete otočnou pojistku a bungee šňůra se uvolní. Nite Ize CamJam Micro Bungee je lehká, má jednoduché použití a drží bezpečně tam, kde zrovna chcete. A to vše jednoduchým zacvaknutím karabiny a dotažením flexibilní bungee šňůry. 

Karabiny jsou vyrobeny z lehkého odolného plastu a mají zámky z nerezové oceli. Otočná uzamykací pojistka je umístěna pro zámkem a slouží i k vedení bungee šňůry ve správném směru. Nastavitelná šňůra v rozmezí od 9 - do 35 cm je reflexní, takže ji v noci jen tak nepřehlédnete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.