Klíčenka Nite Ize Keyrack BigFoot

Kód: KLKBFA-03-R6
365 Kč 302 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Hliníkové uzamykatelné tělo karabiny
  • Pět barevných hliníkových S-Biner MicroLocks se zámkem
  • Snadné připojení, odebrání, identifikace a zabezpečení klíčů
  • Rozměry 35 mm x 84 mm x 15,3 mm
  • Hmotnost 19 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní tělo je vybaveno integrovanou karabinou SlideLock®, která se snadno připne k poutkům, páskům a zámkům. Tvarované „prsty“ na těle pojmou pět zářivých hliníkových karabin S-Biner®, které pojmou až tři klíče nebo příslušenství, a bezpečně je uzamknou jednoduchým otočením. Rozlišovací barvy jednotlivých S-Binerů umožňují snadnou identifikaci klíčů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny s klíčenkou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.