Klíčenka Nite Ize Microlink™

Kód: RL-11-R3
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

S tímto zjednodušeným designem, který obsahuje kroužek se čtyřmi karabinami Eyelet MicroLink pro snadné připevnění, zabezpečení a vyjmutí klíčů, je otevírání dělených kroužků minulostí.

  • Snadné připevnění, vyjmutí a zabezpečení klíčů
  • 4 karabinky MicroLink s očkem připevněné k jednomu nerezovému dělicímu kroužku.
  • Úzký otvor + konstrukce branky na Eyelet MicroLink zabraňuje ztracení klíčů
  • Zjednodušená konstrukce eliminuje nutnost složitého připevňování a nebo odstraňování klíčů
  • Eyelet MicroLinks mají pevné tělo z nerezové oceli + drátěnou branku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčenka Nite Ize Microlink™ definuje jednoduchost, aniž by byla ohrožena bezpečnost klíčů. Jeden dělený kroužek z nerezové oceli je spojen se 4 karabinkami Eyelet MicroLink.

Každá mikro karabinka má malé, ale mohutné tělo z nerezové oceli s jedinečným designem a otvorem pro očko pro hladký pohyb po kroužku. Jednoduše připněte jakýkoli kovový klíč, přívěsek nebo příslušenství s vlastním dělicím kroužkem na MicroLink a bum - je to zajištěno. Tajemství jeho zabezpečení spočívá v jeho jedinečném designu.

Tělo klíčenky MicroLinkúzký otvor a neotřelou konstrukci branky, která zajišťuje, že ji nelze náhodně otevřít, aby klíč nepozorovaně vyklouzl ven. A přesto, když je čas vyjmout klíč na procházku kolem bloku nebo sdílet klíč můžete jednoduše otevřít branku MicroLink a klíč vyjmout. Je to opravdu tak jednoduché.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny s klíčenkou
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Karabinky: 4
Připevnění, vyjmutí a zabezpečení klíčů: Snadné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.