Klíčenka Nite Ize O-Series™ Keychain

Kód: OSK-01-R3
Novinka
Značka: NITE IZE
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Klíčenka Nite Ize O-Series™ Keychain

  • Klíčenka obsahuje kroužek na klíče
  • Odolné poutko - látkový pevný popruh
  • Vyrobeno z nerezové oceli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s klíčenkou řady O, jedinou klíčenkou, kterou kdy budete potřebovat. Toto minimalistické a moderní řešení klasické klíčenky s děleným kroužkem má vše, co potřebujete, a nic, co nepotřebujete. Klíčenka je vyrobena z pevné nerezové oceli a je vybavena zámkem s úzkým otvorem, což zajišťuje maximální bezpečnost klíčů a jejich snadné uchycení. Připojené poutko z popruhu umožňuje snadné nošení na prstu na cestách a snadné zavěšení na věšák na klíče. Pro větší bezpečnost je kroužek vybaven zploštělou stranou, která umožňuje kroužek otočit tak, aby popruh dokonale skryl zámek a chránil klíče na cestách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny s klíčenkou
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Obsahuje: Kroužek na klíče + poutko
Připevnění, vyjmutí a zabezpečení klíčů: Snadné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.