Karabinky na klíče Nite Ize MicroLink - 4 ks

Kód: KL-11-4R3
300 Kč 248 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Připněte a zajistěte klíče jedním rychlým pohybem pomocí malé, ale výkonné karabinky MicroLink s jedinečným designem, který zjednodušuje upevnění klíčů a zabraňuje jejich ztrátě.

  • Pojme většinu klíčů, klíčenek a předmětů s připevněným kroužkem
  • Vysoce kvalitní konstrukce z nerezové oceli
  • Bezpečný drátěný uzávěr z nerezové oceli
  • K dispozici v balení po 4 kusech
  • Rozměry 12 mm x 25 mm x 6 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někdy méně znamená více a karabina MicroLink je toho důkazem. Toto miniaturní řešení měří na výšku asi 25 mm, na šířku 12 mm a je strategicky navrženo tak, aby umožňovalo snadné připevnění a zabezpečení klíčů.

Stačí připnout jakýkoli kovový klíč, přívěsek nebo předmět s vlastním dělicím kroužkem na MicroLink a bum - je zajištěn. Tajemství zabezpečení je ukryto v jeho jedinečném designu. Tělo MicroLink má úzký otvor a novou konstrukci zámku, která zajišťuje, že zámek nelze náhodně otevřít, aby klíč nepozorovaně vyklouzl ven. A díky pevné konstrukci z nerezové oceli v minimalistickém designu bez zbytečných příkras udrží MicroLink vaše klíče a další vybavení v bezpečí po dlouhá léta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Rozměry: 12 mm x 25 mm x 6 mm
V baleni: 4 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.