Nabíjecí svítící kryt Nite Ize NiteDog® Rechargeable LED Collar Cover - Disc-O Select™

Kód: NDCCR-09-R3
Novinka
Značka: NITE IZE
549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nabíjecí svítící kryt Nite Ize NiteDog® Rechargeable LED Collar Cover - Disc-O Select™

  • Svítící kryt se snadno přichytí na všechny obojky, vodítka a postroje do šířky 2,54 cm
  • Nabíjecí technologie Disc-O Select nabízí tři volitelné barvy - zelenou, modrou a červenou - a červené blikání a režim Disc-O měnící barvu
  • Snadné upevnění pomocí mikroháčků a smyček
  • Reflexní tlapka + vzor kosti
  • Pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům
  • Dobíjí se přibližně 1,25 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení)
  • Doba provozu: 7 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí svítící kryt Nite Ize NiteDog® Rechargeable LED Collar Cover je pružný svítící pásek, odolný proti povětrnostním vlivům, trvanlivý a nízkoprofilový, který se připevňuje na většinu 2,54 cm širokých obojků, vodítek a postrojů pomocí dvou mikroháčků. Jeho jasné polymerové jádro přenášející světlo je napájeno dobíjecí technologií Disc-O Select - můžete si vybrat ze 3 volitelných barev: zelené, modré nebo červené, plus červený záblesk a režim Disc-O měnící barvu. Obal je uložen ve vysoce kvalitním plastovém exteriéru, měří 163 mm a je opatřen reflexním vzorem tlapek a kostí pro větší zábavu psů. NiteDog se dobíjí za 1,25 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení) a rozzáří prakticky jakýkoli obojek, vodítko nebo postroj, aby vaše štěně bylo vidět, bylo v bezpečí a zářilo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky
Záruka: 2 roky
Lze použít: obojky, vodítka a postroje do šířky 2,54 cm
Režimy: 4
Nabíjení: 1,25 h.
Doba provozu: 7 h.

NiteDog® Rechargeable LED Collar Cover - Disc-O Select™

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.