Nabíjecí světlo na obojek Nite Ize SpotLit®- Disc-O Tech

Kód: PSLGSRJ-07S-R6
577 Kč 477 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nabíjecí světlo na obojek Nite Ize SpotLit®- Disc-O Tech

  • Technologie Rechargeable Disc-O Select nabízí volbu ze 4 barev – červené, zelené, modré a bílé, nebo režim Disc-O měnící barvu
  • Tlačítko pro zapnutí/vypnutí
  • Odolné tělo odolné proti povětrnostním vlivům
  • Bezpečný klip s karabinou z nerezové oceli se snadno připevní k obojkům, postrojům a vodítkům
  • Paměťová funkce automaticky uloží poslední nastavení barvy při opětovném zapnutí
  • Dobíjí se přibližně 2 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení)
  • Doba provozu: 5 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí světlo na obojek Nite Ize SpotLit® vám poskytne dodatečný pohled a klid, který potřebujete, když váš pes prozkoumává venkovní prostředí, od dvorku až přes psí park. Světlo jednoduše připnete na prakticky jakýkoli obojek a stisknutím jej probudíte k životu. Díky modulu Disc-O Tech LED můžete světlo nechat v režimu Disc-O, který mění barvy, a  vybrat si ze 4 barev - červené, zelené, modré nebo bílé - a nastavit, aby kterákoli z nich svítila nebo blikala. Vestavěná paměťová funkce si pamatuje poslední nastavení barvy a automaticky se v tomto nastavení zapne pro další zábavu. Díky rychlému dobíjení za 2 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířecí mazlíčky - psy a kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Barvy: Červená, zelená, modrá a bílá, nebo režim Disc-O měnící barvu
Doba dobíjení: 2 hodiny
Doba provozu: 5 hodin
Položka byla vyprodána…

SpotLit® Rechargeable Carabiner + Collar Light Disc-O Tech™ – Instructions

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HW Avatar autora | 18.1.2024
Spokojenost se světýlkem. Trochu jsem měla obavy vzhledem k popisu velikosti, ale velikost je udávána na celý výrobek- tedy včetně spony k uchycení. Samotné světýlko je celkem malé- cca 2,2cm průměr. Je šikovné, kvalitně provedené a vzhledově pěkné s jednoduchým ovládáním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.