Biologicky odbouratelné náhradní sáčky Nite Ize Pack-A-Poo - 4 ks

Kód: PPR-17-4R4
244 Kč 202 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Délka/šířka ve srolovaném stavu: 9,1 x 4,6 cm
  • Materiál: biologicky odbouratelný polypropylén
  • Počet kusů v balení: 4 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikované biologicky odbouratelné a kompostovatelné sáčky Pack-A-Poo na exkrementy vašich mazlíčků, se dodávají v balení po čtyřech kusech. Určeno jako náhradní náplň dávkovače sáčků na exkrementy Nite Ize Pack-A-Poo Bag Dispenser.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásobníky na sáčky na psí exkrementy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Délka/šířka ve srolovaném stavu: 9,1 x 4,6 cm
Materiál: polypropylén

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.