Nabíjecí LED bezpečnostní obojek Nite Ize NiteHowl Max- Disc-O Select

Kód: NHMR-07S-R3
722 Kč 597 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nabíjecí LED bezpečnostní obojek Nite Ize NiteHowl Max- Disc-O Select

  • Technologie Rechargeable Disc-O Select nabízí volbu ze tří barev – červené, zelené a modré, nebo režim Disc-O měnící barvu
  • Režim Disc-O nabízí jedinečný vzor prolnutí barev
  • Snadno se upevní na krk vašeho psa jako svítící doplněk k jeho běžnému obojku
  • 360° osvětlení
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Pro velikost 30,5 cm - 68,6 cm
  • Nabíjí se přibližně 2 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení)
  • Doba provozu: 10 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nabíjecí LED bezpečnostní obojek Nite Ize NiteHowl Max je navržen pro huňaté psy s hustou srstí, jeho mimořádně široký pás je odolný proti povětrnostním vlivům. Obojek leží na jejich srsti, takže netrhá chlupy. Tento náhrdelník má s plné 360° osvětlení.  Stačí stisknout tlačítko, aby začal svítit, a cyklicky přepínat mezi třemi volitelnými barvami Disc-O Select: červenou, zelenou a modrou, plus režim Disc-O měnící barvu pro jedinečnou barevnou kombinaci. Pro dokonalé přizpůsobení obojku na jeho konci jej můžete zastřihnout a nastavit jeho velikost od 30,5 cm do 68,6 cm. NiteHowl Max se dobíjí za 2 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení) a má dlouhou dobu provozu 10 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro zvířecí mazlíčky - psy a kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Barvy: Červená, zelená a modrá, nebo režim Disc-O měnící barvu
360° osvětlení: Ano
Velikost: 30,5 cm - 68,6 cm
Doba provozu: 10 hodin

NiteHowl® Max Rechargeable LED Safety Necklace - Disc-O Select™

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.