Vázací drát Nite Ize Gear Tie Foam 6m

Kód: GTF20-28-R7
315 Kč 260 Kč bez DPH 53 Kč / 1 m
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • 6m vázacího drátu Gear Tie Foam
  • opakovaně použitelný (rok za rokem)
  • stříhatelný do libovolných délek
  • vnější obal z pogumované pěny 
  • měkký na dotek, vhodný pro poutání rostlin
  • silný drát uvnitř drží nastavený tvar
  • odolný vůči UV záření a vodě
  • zakroutit, dotáhnout a pořád dokola

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vázací drát Gear Tie Foam je vyroben tak, aby šel stříhat na požadované délky dle vašeho přání. GT Foam lze stříhat běžnými kuchyňskými nůžkami. Ustřižený drát lze ohýbat do libovolných tvarů. Patentovaný způsob potažení drátu gumovou pěnou zajištuje, že i po ustřižení nevyčnívají ostré hrany a GT je bezpečný pro manipulaci. Díky vnějšímu obalu z měkké pěny je ideální i na přivazování rostlin v zahradách. Je vyroben pro používání venku i vevnitř. Je odolný vůči UV záření a vodě. Lze ho opakovaně používat, rok za rokem.

GT Foam je ideální pro připoutávání rostlin, vinné révy a mnoho dalšího. Jeho měkký povrch ho činní ideálním pro zahradnické aplikace. A pro ještě větší praktičnost je dodáván v obalu, který můžete zavěsit právě tam, kde GT Foam potřebujete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázací dráty Gear Tie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.003 kg
Délka: 6m
Funkce: organizace a ukládání kabelů, drátů, hadic atd.
Použití: cestování, kempování, taktické vybavení, dům a zahrada, elektronika, outdoorové vybavení, sportovní vybavení, garáž a dílna
Vlastnosti: nízká váha
Materiál: vnitřní pevný drát, povrch z odolné pěnové gumy
Provedení: zdrsněný úchop pro jistou a efektivní manipulaci
Odolnost: slaná a sladká voda, UV záření
Položka byla vyprodána…

Vázací drát Gear Tie Foam 6m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.