Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner

Kód: CJD-11-R3
462 Kč 382 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je unikátně navržena tak, aby umožňovala vytvářet těžké vázací nebo upínací systémy. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy různých délek vytváří kompletní upínací systém, se kterým lze snadno vše zajistit, upnout nebo svázat.

  • Materiál je z lité zinkové slitiny prvotřídní kvality
  • Limit pracovního zatížení 272 kg
  • Pevnost v tahu 816 kg

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalým nástrojem pro vázání, který vám umožní vytvořit vlastní řešení pro vázání nebo spojení s většinou popruhů. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy, které jsou k dispozici v několika délkách a na jednom konci mají integrovanou smyčku, získáte kompletní systém vázání.

Odolná spona Dual CamJam je ze zinkové slitiny vybavena dvěma samostatnými vačkovými zajišťovacími mechanismy, které vám umožní sponu posunout a umístit téměř kamkoli na popruhu. Patentovaná konstrukce vytváří možnost utáhnout popruh buď v přímé, nebo ve smyčkové konfiguraci, což poskytuje maximální všestrannost a pevnost.

Upínací sponu Dual CamJam Webbing Tensioner lze použít dvěma způsoby, v konfiguraci s pevným koncem nebo v tradiční konfiguraci se smyčkou. Podívejte se na video s návodem, jak je vidět v akci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy a bungee šňůry
Záruka: 2 roky
Materiál: Zinková slitina
Limit pracovního zatížení: 272 kg
Pevnost: 816 kg

Dual CamJam® Tie Down System 8' & 12'

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.