Nite Ize Upínací systém CAMJAM® TIE DOWN STRAPS 12ft. - 2 kusy

Kód: CJWR12-09-2R6
780 Kč 645 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nite Ize Upínací systém CAMJAM® TIE DOWN STRAPS 12ft. - 2 kusy

  • Upínací systém k dispozici ve velikosti 12ft - 3,65 metrů
  • Napínací mechanismus ze slitiny zinku
  • Vysokopevnostní
  • Polypropylenový popruh s vysokou hustotou 
  • Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
  • Zatížení: 318 kg
  • Pevnost: 953 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento upínací systém CAMJAM® TIE DOWN STRAPS přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu. Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání.

2 kusy v balení.

CamJam Tie Down Straps vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly, řezivo, nábytek a spotřebiče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy a bungee šňůry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Upínací systém CAMJAM® TIE DOWN STRAPS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.