POZOR! Od 30.5.-21.6.2022 je NITE IZE tým na dovolené! Po celou dobu bude prodejna uzavřena, eshopové objednávky odeslané po 8.6.2022 odesíláme 21.6.2022!

Udržitelnost v Nite Ize

MISE UDRŽITELNOSTI

Společnost Nite Ize, jejíž jádro tvoří obětavost, inovace a přizpůsobivost, se zavázala minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a podporovat udržitelné obchodní postupy. Vyhodnocením současných činností a zapojením místní a globální sítě se snaží prosazovat změny v celé komunitě ve snaze chránit naši planetu.

Sustainability-2021_04

ZÁVAZKY V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

SNÍŽENÍ SPOTŘEBY ENERGIE A VODY

Změna začíná v místě zázemí Nite Ize. Tradiční zařízení nahradili energeticky účinnými variantami, aby šetřili spotřebu energie a vody, včetně nízkoprůtokových toalet, energeticky účinných zařízení HVAC a vysoce účinných svítidel LED. Kromě toho v obou kancelářích v Coloradu využívají 100 % obnovitelných zdrojů energie a provedli také audit čisté spotřeby energie, aby podnikli kroky ke snížení ročních úrovní spotřeby.

OHLEDUPLNÉ INŽENÝRSTVÍ + BALENÍ

Základem společnosti Nite Ize jsou inovace, které začínají u designu. Již léta navrhují v Nite Ize s ohledem na udržitelnost a minimalismus a vytvářejí produkty s menšími nároky na plochu, které jsou konstruovány tak, aby vydržely, včetně rostoucí řady dobíjecích svítidel. A pokud jde o jejich balení pro prodej, tým Nite Ize vyvíjí návrhy obalů s omezeným množstvím plastů.

EFEKTIVITA BALENÍ + RECYKLACE

Po celém světě přepravují v Nite Ize spoustu krabic plných výrobků a materiálů Nite Ize. Aby se snížilo množství odpadu, používají stroj na výrobu krabic z vlnité lepenky, který vytváří krabice na míru a automaticky sestavuje krabice, jejichž velikost se co nejvíce blíží jejich vnitřnímu obsahu. Kromě toho recyklují a znovu využívají použitou lepenku jako výplň obalů a praktikují kompostování, aby snížili roční množství odpadu.

Sustainability-2021_09-1k

ZELENÝ TÝM

V rámci iniciativy za udržitelnost v Nite Ize oznámili vytvoření samostatně organizovaného Zeleného týmu, který je řízen zaměstnanci a zaměřuje se na vzdělávání, inspiraci a podporu kolegů v oblasti udržitelného rozvoje v práci i doma.

Sustainability-2021_18

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení