Vodotěsné pouzdro na tablet Nite Ize RunOff Waterproof Tablet Case- šedé

Kód: ROTC-09-R3
1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

RunOff Waterproof Tablet Case je jedinečné pouzdro na tablet, které vám umožní používat tablet a zároveň ho ochrání před vodou, prachem a pískem.

 • Testovaná prachotěsnost a vodotěsnost podle IP67 (ponoření do 1 m vody až na 30 min)
 • Kompatibilní s dotykovým displejem
 • Pořizování snímků pod vodou pomocí přední/zadní kamery
 • Elastický pásek upevňuje tablet k okénku dotykové obrazovky a umožňuje bezproblémové používání
 • Materiál TPU pro vysokou odolnost a životnost
 • Chrání před vodou, prachem a pískem
 • Lze mýt vodou a mýdlem nebo dezinfekčními ubrousky s tabletem uvnitř
 • Integrované kotevní body
 • TRU® ZIP tichý patentovaný vodotěsný zip
 • Vhodné pro tablety do šířky 19,4 cm a výšky 26 cm
 • Obsahuje odnímatelnou, nastavitelnou šňůrku na krk
 • Součástí balení jsou vysoce účinné mazací ubrousky TRU Zip
 • Vnitřní rozměry 194 mm x 260 mm x 18 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte svůj tablet před povětrnostními vlivy a mějte ho po ruce, ať už jste kdekoli. Průhledný, dotykový materiál umožňuje pořizovat snímky předním nebo zadním fotoaparátem tabletu, a to i pod vodou (až do hloubky 1 m). Toto jedinečné pouzdro chrání před vodou, prachem a pískem. Integrované upevňovací body a nastavitelná šňůrka usnadňují přenášení tabletu v orientaci na výšku nebo na šířku, přičemž máte volné ruce.

Kompletně vodotěsná a prachotěsná (testováno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU® Zip. TRU® ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a tašky RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 

Správné použittí

Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.

Důležité

Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před použitím zkontrolujte výrobek zda není protržen či prodřen. Klikněte zde pro instruktážní video údržba RunOff.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodotěsné tašky
Záruka: 2 roky
Materiál: TPU
Vlastnosti: Odolnost, vodotěsnost, pružnost
TRU® ZIP: Tichý patentovaný vodotěsný zip
Vhodné pro tablety: šířky 19,4 cm a výšky 26 cm
Vnitřní rozměry: 194 mm x 260 mm x 18 mm

TRU Zip® Care + Maintenance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.