Upínací systém Nite Ize CamJam Tie Down 6ft Strap 2pk

Kód: CJWR6-09-2R6
650 Kč 537 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Upínací systém CAMJAM® od firmy Nite Ize přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu tak, aby zůstal vždy na místě a v bezpečí.

  • Upínací systém je k dispozici v délce 1,83 m
  • Jednoduché ovládání, díky polypropylenového popruhu (2,54 cm široký) s vysokou hustotou a integrovanou koncovou smyčkou
  • Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
  • Limit pracovního zatížení 318 kg
  • Pevnost 953 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce upínacího systému zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění. Díky protiskluzové sponě na mechanismu nejen bezpečně zapadne, ale také poskytuje možnost postupného uvolňování i při vysokém napětí, což eliminuje náhlé a nebezpečné vyklouznutí nákladu.

Polypropylenový popruh s vysokou hustotou umožňuje díky šikmému konci snadné navlékání a jednoduché ovládání. CamJam Tie Down System vám umožní spolehlivě, snadno a bezpečně zajistit náklady, jako jsou například kajaky, surfovací prkna, paddleboardy, motocykly, řezivo, nábytek a spotřebiče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy a bungee šňůry
Záruka: 2 roky
Délka upínacího systému: 1,83 m
Limit pracovního zatížení: 318 kg
Pevnost: 953 kg

The CamJam® Tie Down Straps

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.