V pátek 22.9.2023 má naše kamenná prodejna zavřeno. Děkujeme za pochopení

Upínací systém DUAL CAMJAM® TIE DOWN 12"

Kód: CJD12-09-R3
590 Kč
Skladem
Možnosti doručení
  • Polypropylenový popruh s vysokou hustotou a integrovanou koncovou smyčkou
  • Všité, barevně a číselně označené štítky umožňují snadnou identifikaci délky řemínku
  • Rozměry spony: 35 mm x 54 mm x 23 mm
  • Rozměry popruhu: 3658 mm x 25 mm x 2 mm
  • Hmotnost systému: 217 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento upínací systém Dual CamJam Tie Down přináší mnohostranné využití při přepravě jakéhokoliv nákladu. Jeho konstrukce zajišťuje bezchybné a variabilní zajištění a uzamčení přepravovaného vybavení a atypického nákladu. Inovativní přezka Dual CamJam není vybavena jedním, ale hned dvěma zajišťovacími mechanismy. Díky nezávislé a zcela nastavitelné popruhové sponě, která je mimořádně odolná díky zinkové slitiny, můžete pásek použít několika způsoby. Spona je navíc vybavena dvěma samostatnými zámkovými mechanismy, což umožňuje utáhnout popruh buď v přímém nebo smyčkovém uspořádání. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy a bungee šňůry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Upínací systém DUAL CAMJAM® TIE DOWN 12' & 18'

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.