Reflexní šňůra Nite Ize zelená

Kód: RR-04-50
404 Kč 334 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

 Reflexní šňůra Nite Ize zelená

  • Materiál: nylon
  • Barva: zelená
  • Reflexní prvky: ano
  • Délka: 1524 cm
  • Průměr: 2,44 mm
  • Hmotnost: 86 gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení Nite Ize Rope Pack-50 FT Reflective Cord obsahuje 15,24 metrů dlouhé a 2,44 mm silné reflexní zelené nylonové lano, vážící pouhých 86 gramů.

Speciální reflexní proužek vetkaný do této velmi pevné nylonové šňůry je velmi dobře viditelný v paprsku baterky, takže o něj v noci nezakopnete. S více než 15 metry šňůry v jednom balení získáte opravdu dlouhé lano pro postavení stanu, upevnění plachty nebo přístřešku. A protože je vysoce reflexní, nebudete se v něm v noci zamotávat při procházce po táboře.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy a bungee šňůry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Délka: 1524 cm
Průměr: 2,44 mm
Hmotnost: 86 gramů

Nite-Ize figure 9 reflective tent line kit [Demo]

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.