Nabíjecí světlo do výpletu kola Nite Ize SpokeLit Disc-O Tech

Kód: SKL2SR-07S-R6
525 Kč 434 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Šlapejte na jistotu s nabíjecím světlem SpokeLit se zábavným modulem Disc-O Tech "vyberte si svou barvu", díky kterému budete během noční jízdy vidět, budete v bezpečí a budete se usmívat.

  • Dobíjecí modul Disc-O Tech se čtyřmi volitelnými barvami (svítí/bliká), režimem Disc-O měnícím barvy a paměťovou funkcí
  • Vyberte si ze čtyř barev: červené, zelené, modré nebo bílé
  • Instalace bez použití nářadí
  • Vhodný pro většinu kol jízdních kol
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Paměťová funkce automaticky uloží poslední nastavení barvy při opětovném zapnutí
  • Nabíjí se přibližně 2 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí balení)
  • Doba provozu 5 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odjíždějte bez obav do západu slunce s dobíjecí svítilnou SpokeLit na vaší straně. Chcete-li se světlem SpokeLit vytvořit okamžitou, poutavou viditelnost, jednoduše jej připevněte do výpletu kol bez použití nářadí.

Díky integrovanému modulu Disc-O Tech si můžete vybrat, jak stylově chcete jezdit. Na výběr je ze 4 barev: červené, zelené, modré nebo bílé. Můžete nastavit libovolný režim svícení nebo blikání, nebo světlo nechat v režimu Disc-O, který vytvoří sám barevnou směs.

Jeho vestavěná paměťová funkce si pamatuje poslední použité nastavení barev a automaticky se v něm znovu zapne, takže můžete rychle vyrazit na cestu pouhým stisknutím středového tlačítka. Nabíjecí svítilna SpokeLit má pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům a dobíjí se pomocí kabelu micro USB (není součástí dodávky) za 2 hodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny, světla, čelovky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Materiál: Odolává povětrnostním vlivům a korozi
4 barvy: červené, zelené, modré nebo bílé
Nabíjení: 2 hodiny pomocí kabelu micro USB
Doba provozu: 5 hodin

SpokeLit® Rechargeable Wheel Light Disc-O Tech™ – Instructions

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.