Nabíjecí světlo do výpletu kola Nite Ize SpokeLit Disc-O Select

Kód: SKLR-07S-R6
570 Kč 471 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Nabíjecí světlo do výpletu kola Nite Ize SpokeLit je aktivované tlačítkem a vybaveno technologií Disc-O Select™, která umožňuje zvolit si barvu, a představuje zábavný způsob, jak zvýšit boční viditelnost.

  • Disc-O Select nabízí čtyři volitelné barvy (červená, zelená, modrá, bílá) a režim Disc-O měnící barvu
  • Instalace bez použití nářadí
  • Vhodný pro většinu kol jízdních kol
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Nabíjí se přibližně 1,5 hodiny pomocí kabelu micro USB (není součástí dodávky)
  • Doba provozu 6 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí světlo SpokeLit s Disc-O Select je nejzábavnější a nejpohodlnější způsob, jak zvýšit boční viditelnost při jízdě na bicyklu. Osvětlení SpokeLit, které je osvětleno dvěma jasnými a účinnými diodami LED, umožňuje nastavit jednu ze čtyř barev nebo jej ponechat v režimu Disc-O, který mění barvy.

Světlo SpokeLit, které je určeno pro všechny vaše vyjížďky, ať prší nebo svítí slunce, má odolné tělo odolné proti povětrnostním vlivům, které se snadno připevní na většinu paprsků bez nutnosti použití nářadí. Dobíjení přes micro USB (kabel není součástí dodávky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny, světla, čelovky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Materiál: Odolný vůči povětrnostním vlivům
4 barvy: červené, zelené, modré nebo bílé
Nabíjení: 1,5 hodiny pomocí kabelu micro USB
Doba provozu: 6 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.