Multifunkční přívěšek Nite Ize Doohickey SkullKey Key Tool

Kód: KMTSK-11-R3
310 Kč 256 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Multifunkční přívěšek Nite Ize Doohickey SkullKey Key Tool

  • Multifunkční nářadí velikosti klíče se snadno připevní na klíčenku
  • Kompaktní + snadno použitelný
  • 3D vyražený design lebky
  • Odolná konstrukce z nerezové oceli
  • Obsahuje: Hrot, otvírák na láhve, pilník, vroubkované ostří a plochý šroubovák č. 2
  • Vhodné na cesty a na letiště

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoohicKey SkullKey Tool je elegantní nástroj ve tvaru klíče, který se připevňuje na kroužek na klíče, aby byl vždy po ruce, když ho potřebujete. Má jednoduchý design, který obsahuje pilník, plochý šroubovák č. 2, bodec (k otevírání krabic a balíčků), vroubkované ostří (k přeřezávání provázků a visaček na oblečení) a samozřejmě otvírák na láhve. Nástroj na klíče DoohicKey SkullKey je vyroben z odolné nerezové oceli, je vhodný na cesty i na letiště a díky svému nekonečnému využití i nekonečně užitečný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víceúčelové karabiny
Záruka: 2 roky
Multifunkční nástroj: Ano
Materiál: Nerezová ocel
Barva: Nerezová

DoohicKey SkullKey

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.