Multifunkční karabinka Nite Ize Doohickey ClipKey Key Tool

Kód: KMTCK-01-R3
169 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Multifunkční karabinka Nite Ize Doohickey ClipKey Key Tool

  • Multifunkční nástroj 5 v 1 obsahuje: karabinu, otvírák na láhve, vroubkované ostří, bodec, drážkovaný šroubovák nebo křížový šroubovák č. 2.
  • Multifunkční nástroj velikosti klíče se připne a zůstane tam, kde ho potřebujete
  • Odolná konstrukce z nerezové oceli
  • Vhodný na cesty a na letiště
  • K dispozici v černé a nerezové barvě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční karabinka Nite Ize Doohickey ClipKey Key Tool je tak užitečný, jak je dostupný, a co je dostupnější než váš přívěsek na klíče? DoohicKey ClipKey z nerezové oceli váží pouhou jednu unci a je to ta nejužitečnější věc, kterou můžete nosit na svém řetízku na klíče. Tento miniaturní multifunkční nástroj se snadno připne na klíčenku, batoh nebo kamkoli jinam, kde je po ruce, a díky své šroubovací hlavě, bodci, vroubkovanému ostří a samozřejmě otvíráku na lahve nabízí řešení problémů po celý den. Všechny výrobky DoohicKey jsou vhodné na cesty a na letiště a díky svému nekonečnému využití jsou nekonečně užitečné!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční nástroje
Záruka: 2 roky
Multifunkční nástroj: 5v1
Materiál: Nerezová ocel
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.