Skládací vrhač míčků Nite Ize Ball Thrower Huck 'N Tuck

Kód: HNTT-01-R7
Neohodnoceno
Značka: NITE IZE
389 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Skládací vrhač míčků Nite Ize Ball Thrower Huck 'N Tuck s jedním míčkem.

  • Délka rozložený/složený: 58/29 cm
  • Šířka:6,5 cm
  • Hmotnost: 0,22 kg
  • Materiál: odolný plast
  • Počet míčků: 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Huck 'N Tuck  se k vám dostává vrhač míčků pro vašeho pejska, který jste vždy chtěli. Jedná se o produkt, vyrobený v bezkonkurenční kvalitě, což určitě oceníte po delší době používání. Odolná rukojeť odolává silám i při dalekých hodech, zatímco její jedinečný design umožňuje, aby se rukojeť dala zkrátit z délky 58 na 29 centimetrů, což je dostatečně kompaktní rozměr, aby se vrhač vešel do kapsy, nebo zásuvky. Chcete-li mít čisté, nebo neoslintané ruce při hře s vaším mazlíčkem, používejte Huck 'N Tuck. Ten totiž pojme přiložený míček nebo jakýkoli tenisový míček standardní velikosti, aniž byste na něj museli sahat rukou, ať už je rukojeť v prodloužené, nebo zkrácené poloze. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Záruka: 2 roky
Délka: 58/29 cm
Šířka: 6,5 cm
Hmotnost: 0,22 kg
Materiál: plastová konstrukce
Položka byla vyprodána…

Huck 'N Tuck™ Collapsible Thrower + Ball

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Nite Ize navrhují a vyrábí produkty založené na věcech, které organizují Váš život, chrání Vaše vybavení, osvětlují Vám cestu a kreativně řeší vaše každodenní problémy.


Společnost Nite Ize začala v roce 1989 s podnikatelským duchem a inovativním nápadem v americkém Coloradu, aby položila základ toho, čím je Nite Ize dnes.

Generální ředitel a zakladatel Rick Case nadále kormidluje loď Nite Ize a vnáší do všech aspektů společnosti Nite Ize energii, kreativitu zaměřenou na vývoj a pozornost věnovanou detailům. Za posledních 30 let se Nite Ize rozrostla ze startupu na distribuci více než 500 produktů po celém světě. V Nite Ize jsou hrdí na to, že jsou zábavní a funkční, důvěryhodní a inovativní a posedle se věnují výrobě produktů, které zaručeně zlepšují Váš život.